O nás

O čem je portál Ženská krása?

Ženská krása je příležitostí pro podnikavé lidi provozující služby v oboru zkrášlovacích služeb a životního stylu jednoduše zviditelnit svůj podnik a nabídnout potenciálním zákazníkům informace o sobě a své činnosti. Můžete tak upozornit na své služby, aktuální akce a slevy. Jedinou investicí, kterou je potřeba z Vaší strany vyvinout, je čas věnovaný psaní příspěvků a informací o akcích a slevách. Tato investice se Vám může vrátit např. v podobě věrných čtenářů a nových zákazníků, jež pomocí příspěvků oslovíte.

Náš portál Ženská krása je navštěvován především zájemcům o svět krásy, relaxace a životního stylu, tedy Vaši cílovou skupinu. Dále je určen pro profesionály, kteří zde mohou snadno nalézt partnery pro svoji podnikatelskou činnost. Kde jinde zveřejňovat novinky, akce a slevy, než právě tam, kam je lidé chodí hledat?

Zároveň pak můžete Vy – profesionálové, návštěvníci portálu i Vaši zákazníci komentovat jednotlivé články, „lajkovat“ stránky na Facebooku i na Google+ a hlasovat v anketě na hlavní stránce na jednotlivá témata. Zajímá nás Váš názor na krásu a životní styl!

Těšíme se na Vaše komentáře!

Komu je portál Ženská krása určen?

Ženská krása se zaměřuje na rubriky Kadeřnictví, Kosmetika, Wellness a relaxace, Krása, Zdraví a Životní styl. Do těchto rubrik přispívá z části tým Ženské krásy, především je však tento prostor k přispívání vyhrazen pro uživatele portálu: pro kadeřníky, majitele salonů a kosmetických studií, pro poradce zdravé výživy, maséry, poskytovatele zdravotnických a zkrášlovacích služeb, zahradníky, zubaře, plastické chirurgy, fyzioterapeuty a mnoho dalších.

Chcete-li se zapojit do naší rychle se rozrůstající komunity a pravidelně publikovat na naší stránce jak články o kráse, tak informace o akcích a slevách Vašeho podniku, podívejte se do záložky Spolupráce, kde se dozvíte, jakou formou s námi můžete spolupracovat právě Vy!

Jakmile si vyberete formu spolupráce, napište nám na email info@zenska-krasa.cz a naše technická podpora Vám založí profil či vloží Vás článek na portál. Účast na portálu je zcela zdarma.

Provozovatel portálu: Firma Web 4 All

Webové stránky Ženská krása pro Vás připravil tým společnosti Web 4 all s. r. o. jako jeden ze svých mezioborových portálů.