Ženská krása > Ženská krása

Ženská krása

1m7ZjzQ-1024x678

Ženská krása

Mistrovství světa v jízdě na tobogánu

Největší aquapark v Čechách Aquapalace Praha chystá na sobotu 25. dubna netradiční turnaj - bude se soutěžit o mistra republiky v jízdě na tobogánu. Návštěvníci se mohou těšit nejen na závodní klání, ale i na bohatý doprovodný program v podobě soutěží, speciálních animací a hudební show.

Číst

Jak mít krásné vlasy?

Vlasy jsou ozdobou každé ženy, je proto potřeba se o ně starat. Jak mít krásné vlasy? Na to jsme se pro vás dnes zaměřili a přinášíme několik základních tipů, jak o své vlasy správně pečovat.

Číst

Jak se zbavit celulitidy?

Celulitida - přezdívána pomerančová kůže není nic, o co bychom stáli. Na svědomí jí má mnoho příčin a boj s ní je bojem na dlouhou trať. My jsme se rozhodli vyhlásit jí válku. Jdete do toho s námi?

Číst

Luxury Bags - luxus za skvělé ceny!

Milujete luxusní věci, ale nerada za ně utrácíte celou výplatu? Našli jsme místo, kde se sny mění ve skutečnost a vy své vysněné doplňky či kabelky pořídíte za úžasné ceny!

Číst

Nesmrtelná móda 50. let

Návrat do doby, kdy ženy byly skutečnými ženami. móda 50. let - hravá, sexy, nápaditá! Netoužíte někdy, cítit se skutečně žensky? Stačí vyměnit džíny za šaty, nahodit podpatek a je to :) inspirujte se v článku.

Číst

Solária - k čemu jsou dobrá?

O soláriích se toho již napsalo spousta. O tom zda jsou nebo nejsou dobrá, zda je navštěvovat nebo ne. My se dnes podíváme na jejich klady, především v zimních měsících.

Číst

Jak chránit vlasy v zimě?

Pro naše vlasy není zima snadné období. Právě proto bychom jim měli věnovat zvýšenou péči. Jaké produkty volit? Na co si dát pozor a čemu se vyhnout? Dozvíte se uvnitř článku.

Číst

Audrey Hepburn

Audrey Hepburn patří bezesporu mezi nejkrásnější herečky historie. Její život neprovázely skandály, byla nádherná žena i nádherný člověk.

Číst

Jak se ohřát v zimě?

Ač zima není naším nejoblíbenějším ročním období, není to s ní tak zlé, baví nás totiž "zateplovací móda" a hlavně svetry! Huňaté, teplé, stylové, stačí si vybrat :)

Číst

Proč žena nebude nikdy spokojená

Lze učinit ženu šťastnou? Otázka, která zcela určitě trápí nejednoho muže. A podle nás to není jen a pouze jeho vina. Komunikujeme s muži dostatečně na to, abychom jim mohli vyčítat, že nejsme šťastné?

Číst

Jak být šťastná?

Myslíte, že existuje návod na štěstí? My si to nemyslíme. Víme ale, že je pár věcí, které nám usnadní život a budeme se cítit lépe. Někdy stačí se jen zamyslet...

Číst

Barbie má novou sokyni

Panenka Barbie, se kterou si hrají už generace dívek má novou konkuretku. Panenka Lammily není dokonalá a právě tím chce zaujmout, podobá se totiž průměrné američance. . Ohrozí to ikonu Barbie?

Číst

Hodinky - praktický šperk

Hodinky nepatří k věcem, které bychom kupovali každý měsíc, proto u jejich výběru býváme opatrnější než obvykle. Jsou také ideálním dárkem pro ženu pod stromeček.

Číst

Pole dance

Rozhodovala jsem se pro nějaký sport a po shlédnutí nabídek různých tipů tanců jsem se rozhodla pro Pole dance. Ke svému překvapení jsem se potkala s nepochopením. Proč lidé vnímají Pole dance negativně a proč nemají nejspíš pravdu?

Číst

Jak správně pečovat o ruce?

Mít upravené ruce je vizitkou ženy. I když budete dokonale nalíčená a oblečená, Vašich rukou si pokaždé muž všimne, ať už na osobní či pracovní schůzce. Jak o ruce správně pečovat?

Číst

Nevěra - dá se jí zabránit?

Nevěra je jak se zdá pojem, který je v dnešním světě čím dál tím víc rozšířený. Jako by se věrnost už ani nenosila. Překvapením možná je, že čím dál tím více přibývá dotazů, jak nevěře zabránit.

Číst

Kurzy kreslení

Na rozdíl od léta na podzim a v zimě není příjemné trávit tolik času venku. Není potřeba propadat depresím a sedět doma, ale můžete si najít zajímavého koníčka. A pokud vás nebaví sport, co třeba kreslení?

Číst

Jak relaxovat?

Jste v jednom kole, neustále unavená a necítíte se šťastná? Zastavte se na chvilku a zamyslete se, jestli není čas zpomalit a začít trochu relaxovat . Uvidíte, že když se zaměříte více sama na sebe, výsledky se brzy dostaví

Číst

Vánoce 2014

bývají pro vás Vánoce namísto vytouženého klidu a míru období stresu? Pokusíme se vám týden po týdnu poradit, jak zorganizovat předvánoční čas tak, abyste se na ně namísto stresu v klidu těšili na vánoční pohodu .

Číst

Co s kruhy pod očima?

trápí Vás kruhy pod očima a nevíte si s nimi rady? Neustále vypadáte vyčerpaně a nemocně a tím trpí i Vaše sebevědomí? Přinášíme pár tipů, jak se jich úplně nebo alespoň částečně zbavit .

Číst

Proč je léto utrpením

V létě býváme ke svému vzhledu ještě o něco více kritické než jindy a může se tak stát, že budeme léto kazit nejen nám, ale i našim drahým polovičkám? Lukáš B. nám na toto téma napsal pár řádků.

Číst

Houbaření

Houbaření je lepší než psychoterapie. Počasí už nám dává vědět, že podzim klepe na dveře. Večery nejsou tak dlouhé, oběd nebo sklenku vína si raději vychutnáme v interiéru restaurace než v přilehlé zahrádce.

Číst

Proč není k zahození být single

Trápíte se tím, že jste single, cítíte se osamnělá a přijde Vám to hrozné? Nemáte proč truchlit! Přinášíme vám 7 výhod života o samotě, po kterých se Vám určitě v dalším partnerském vztahu zasteskne.

Číst

Prodlužování řas

Která žena netouží po smyslném pohledu a nekonečně dlouhých řasách. Naštěstí, žijeme v době, kdy téměř nic není nemožné a ženy tak mohou pomoci přírodě tam, kde je trochu zanedbala.

Číst

Kabáty 2014

Letošní podzim bude inspirován 60. lety a to nejen u kabátů a sak. Budeme se potkávat s vrstvením, pánskými detaily. V barevné vládě uvítáme odstíny hnědé, šedé, béžové či starorůžové.

Číst

Jaké barvy topů zvolit na podzim?

Vzhledem k tomu, že léto již opravdu neúprosně končí, je zapotřebí se zamyslet nad tím, co na sebe vzít na následující období, tedy podzim. Důležité přeci není jen to, aby nám nebyla zima, ale abychom se u toho líbily.

Číst

Podzimní únava

Změna času je za námi, dny se krátí, je brzy tma – kdo by z toho měl radost. A stejně jako každý rok, i letos na mnoho lidí doléhá podzimní únava a lehká deprese související s ubývajícím světlem.

Číst

Co s vlasy po prohýřené noci

Zapomněla jste se v noci v baru, ráno asi stokrát zamáčkla budík a teď už vážně nestíháte umýt vlasy a na poradě budete celá nervózní. Co dělat, se dozvíte v článku

Číst