Oční náplasti pro hydrataci a lifting - MEDI-PEEL Aqua Peptide Eye 60 ks

9 bodů do věrnostního systému

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Značka
MEDI-PEEL

Kód produktu
8665

Hydrogelové náplasti vám pomohou zbavit se suchosti a pocitu pnutí pleti, hydratují, zmírňují otoky a osvěžují vzhled pleti Více

Náplasti Medi-Peel Hyaluron Aqua Peptide Ampoule Eye Patch

jsou hydratační hydrogelové polštářky, které vám pomohou zbavit se suchosti a pocitu pnutí na pleti. Tyto polštářky mají mírný stahující efekt a pomáhají vyhlazovat drobné mimické vrásky. Navíc rychle hydratují pleť, zmírňují otoky a osvěžují vzhled pleti, přičemž mají revitalizační a tonizující účinky.

Medi-Peel Aqua Peptide skvělým doplňkem vaší péče o pleť, který přináší hydrataci, vyživuje a zlepšuje vzhled pleti.

Hydrogelové polštářky jsou zpevňující a zvlhčující náplasti na pokožku kolem očí, která ztratila pružnost. Udržují oční okolí hydratované a pevné díky kolagenu, β-glukanu, který dodává pokožce pružnost, a kyselině hyaluronové, která výborně zadržuje vlhkost

Hlavní složky:

  • Výtažky z mořských řas - mají schopnost stimulovat tvorbu kolagenu v pokožce a zajišťují hloubkovou hydrataci. Pomáhají předcházet odpařování vlhkosti z pokožky a podporují obnovu pleti.
  • Extrakt z perel - obsahuje vápník, vitamíny a mikroelementy, které posilují obličejové svaly a zlepšují pružnost pleti. Tento extrakt má vyživující a hydratační účinky. Přispívá k rozjasnění pleti a boji proti tmavým kruhům pod očima. Kombinace s peptidovým komplexem pomáhá zpevňovat pleť a redukovat vrásky.
  • Komplex peptidů - obsahuje sedm různých peptidů, které podporují tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce. To zlepšuje pevnost a pružnost pleti a redukuje viditelnost vrásek.
  • Allantoin - zjemňující a intenzivně hydratační účinky na pokožku. Pomáhá zúžit póry a normalizovat tvorbu kožního mazu. Tato složka má také protizánětlivé vlastnosti a zklidňuje podrážděnou pokožku.
  • Kyselina hyaluronová - hydratační složka, která přitahuje a udržuje vlhkost v pokožce. Pomáhá vyplňovat vrásky, zlepšuje elasticitu pokožky a dodává ji mladistvý vzhled. Kyselina hyaluronová také napomáhá obnově kožních buněk.
  • Betain - aktivně hydratuje pokožku a má kondicionační účinky. Zmírňuje podráždění pokožky a pomáhá zvětšovat objem a stabilizovat pěnu. Betain zlepšuje vzhled pokožky a má povrchový účinek.

Jak požívat:

  • Očistěte pleť. Vyjměte jednu hydrogelovou oční masku z obalu. Aplikujte masku na oční okolí, tak aby dobře přilnula k pokožce a přizpůsobte je konturám obličeje.
  • Po aplikaci oční masky si najděte pohodlné místo a relaxujte po dobu 20-30 minut. Tuto dobu můžete využít k relaxaci, meditaci nebo odpočinku.
  • Pokud je na polštářcích stále přítomný zbytek séra, jemně jej vtlačte do pleti nebo opatrně rozetřete. Pomocí prstů proveďte lehkou masáž, aby se sérum lépe vstřebalo.
  • Nepotřebujete oplachovat. Oční masky můžete používat podle svých potřeb, doporučuje se však použití 1 - 2x týdně pro dosažení nejlepších výsledků.

Složení:

Purified water, glycerin, carrageenan, butylene glycol, beta-glucan, hydrolyzed de collagen, kelp extract, algae extract giant kelp extract, flat seaweed extract, cap bean extract, sparulina platensis extract, Horsetail Kelp Extract, Seaweed Extract Bucket Extract, Hearing Extract, Pearl Extract, Sodium Hyaluronate (110pprm), Ethyl Hexyl Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid (1pprm), Sodium Acetylated Hyaluronate (1ppm), Hydroxypropyl Trimonium Hyaluronate (10xp m. Potassium Hyaluronate (0.02prn), Sodium Hyaluronate Crosspolymer (0.1pprm), Hyaluronic Acid 025gpm), Glisale Blymethicate, Propylene Glycol, Palmitoyl Oligopeptide (001ppm), Palmitoyl Tripeptide -1001ppm) palmitoyl tetrafeltide -7005ppm), palmitoyl tripeptide -50.1ppm), acetal hexapeptide -80,001ppm), capperate -110,001ippmi, oligopeptide -20,0006ppm), oligopeptide -32 (0,0005gppm), Palmitoyl Penta Peptide-40 DODipprn, Propane Diol, Pentallenley, Coconut Coconut Fruit Extract, Savior Pine Leaf Extract, Allantoin, Betaine, Dipotassium Glycerate, Calcium Lactate, Calcium Chloride Xane, Cyclodextrin, Dextrin, Carob Gum, Sucrose, Potassium Chloride Sphere 9E Cellulose Gum, Castor Seed Oil, Shea Butter, Solbitancaprylate, Caprylic / Caprictraglyceride Piza -60 Oil, Ultramarine, Synthetic Fluorupolite, Titanium Dioxide Sandiol 12- Parksan Daiol, Clopenesin

Příslušenství3